Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

20.02.2017

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Яке щастя мати маленьку доньку! З її появою виникає безліч ідей з одягом і зачісками. Матусі невпинно наряджають свою лялечку в красиві пишні сукні. Одягати дитину в красиві наряди — не таке вже дешеве хобі. Купуючи черговий раз для ранку пишне бальну сукню, у багатьох мам виникає питання: чи зможу я зшити щось подібне самостійно? Іноді просте дитяче платтячко за ціною дорівнює речі для дорослої людини, що вже говорити про святкові ексклюзивних нарядах на дитину.

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Святкове плаття простого крою

Якщо проявити фантазію і виділити трохи вільного часу, можна самостійно зшити карколомне плаття для дівчинки 3 років. Викрійка досить проста, вона є базовою для багатьох моделей. Не варто бояться шити такі речі. Головне — почати, з даною моделлю точно все вийде! Донька буде пишатися своїм новим платтям, воно буде найулюбленішим, адже його пошила мама!

Для початку потрібно озброїтися сантиметровою стрічкою і приступати до створення викрійки суконь для дівчаток 3-4 років. При пошитті речей дітям такого віку не потрібна виточок на ліфі і талії, інших складнощів крою. До того ж можна проявити фантазію і майстерність, додаючи в модель численні рюші, пишні багатошарові спідниці, прикрашаючи бантами, стразами скільки душі завгодно, не боячись переборщити. Дівчатка в таких нарядах виглядають дивно, причому, чим більше прикрас на плаття, тим більше вони відчувають себе принцесами.

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Побудова викрійки

Щоб пошити святкове плаття для дівчинки 3 років, викрійка повинна складатися з верху, який послужить кокеткою, і низу в якості спідниці. Спідницю можна шити з бічними швами або зробити цілісну деталь, стачав тільки ззаду. Також в побудові викрійки можна регулювати довжину, висоту лінії талії, наявність рукавів, тип спідниці та багато іншого. Але база викрійки у всіх однакова — ліф у формі маєчки.

Необхідно для початку зняти мірки з дитини для побудови базисної сітки. Деталі в ширину (такі як спинка і перед) повинні дорівнювати половині обхвату талії, для цього повний розмір ділиться на два, щоб отримати напівобхват. Причому спинка складається з двох поличок для вшивання блискавки.

 • Обхват талії /2 = ПІТ;
 • обхват грудей/2 = ПОГ;
 • довжина спинки до талії або до завищеної лінії талії = ДСТ;
 • довжина спідниці від лінії талії до низу = ДЮН;
 • довжина виробу = ДІ;
 • довжина рукава, можна і без нього = ІН.

Обхват стегон не потрібно, плаття буде пишним, тому він не буде грати ніякої ролі в побудові основи. Викрійку можна створити на звороті рулонних шпалер або на щільному клейонці. Можна в якості прикладу також скористатися вже готовим платтям для дівчинки 3 років і викрійку зробити за нього, враховуючи нові розміри. Для цього прозору плівку покласти по черзі на складені вдвічі деталі і ручкою по клейонці повторити контури по лініях швів. Після побудови і вирізування викрійка ошатного сукні для дівчинки 3 років може переноситися на тканину.

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Викроювати потрібно з припуском на шви близько сантиметра. Не плутати особа з виворотом, розмітку робити викрійки на зворотній частині матеріалу. Якщо тканина ковзає, можна скористатися шпильками. Перевіривши ще раз відповідність деталей можна приступати до їх сточування.

Порядок проведення швейних операцій

Зшиваються частини на швейній машині, можна і на самій простій, прямострочной. Обробка країв зазвичай здійснюється оверлком, але якщо це недоступно, можна обійтися рядком зигзаг, або після прямої перестрочки вироби, обметати зрізи вручну. Адже викрійки суконь для дівчаток (2-3 роки) невеликі, і на ручну обробку швів багато сил і часу не піде. Послідовність робіт:

 1. Бічні і плечові шви.
 2. Бічні зрізи на спідниці.
 3. зшити Зрізи рукавів.
 4. Вшити рукава.
 5. З’єднати кокетку з спідницею.
 6. Втачать блискавку між половинок спинки.
 7. Обробка горловини.
 8. Обробка низу.

Залишилося обрізати залишки ниток, відпрасуйте — і плаття готове! Тепер можна реалізувати ідеї в частині декоративних доповнень. Окремо зшити поясок і зав’язувати ззаду на бант.

Нижня спідниця

Для пишності можна зшити окремо нижню спідницю і одягати її разом із сукнею. У нижній шов і посередині подъюбника можна вставити додають об’єм, горизонтальні кільця, вони є у спеціалізованих магазинах. Або зшити під низ пишну спідницю з фатину, але такого обсягу, як з кільцями, добитися не вийде. Багатошарові нижні спідниці для дитини не рекомендуються: заповнена безліччю тканини простір буде сковувати рух ніг.

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом
Спідниця-сонце

плаття для дівчинки 3 років викрійка нижній частині може бути який завгодно: сонце, полусолнце, зібраний зверху прямокутний шматок тканини теж можна застосувати. Пишніше виглядає, звичайно ж, сонце, до того ж у такій сукні здорово буде крутитися!

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Щоб плаття-сонце було з рівними краями по низу, потрібно при розкрої дотримуватися деяких правил. Для побудови лекала потрібні: ПІТ і довжина від талії до бажаної позначки. Від середини горизонтальної лінії вниз проводиться перпендикуляр. Напівобхват талії розділити на чотири, це і є довжина від центральної точки до початку викрійки. Від неї відміряти довжину спідниці і відзначити точку. Провести розмітку від центру до низу, з допомогою бісектриси між двома утвореними прямими кутами (показано на фото). Нижні точки з’єднати, щоб утворився півколо, те ж саме проробити і з лінією талії.

Викрійки ще знадобляться

Лекала не варто викидати, вони можуть ще не раз стати в нагоді. Наприклад, з настанням новорічних свят у садочках розпочинається пора новорічних ранків. Основна форма новорічного сукні для дівчинки 3 років може залишатися тією ж, просто потрібно додати відповідні образу деталі. Сукня Ялинки зробити із зеленої тканини, обшити рюшами, воланами і прикрасити маленькими новорічними кульками і дощиком. Донька буде чарівна! З білої тканини можна пошити плаття Сніжинки або Снігову королеву, під коротеньку сукню-сонце надіти об’ємна спідниця з фатину, нашити сніжинок і блискіток, плюс корона! Чим не королева?

Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Короткий опис статті: сукня для дівчаток 9-10 років Якщо проявити фантазію і виділити трохи вільного часу, можна самостійно зшити карколомне плаття для дівчинки 3 років. Викрійка досить проста, вона є базовою для багатьох моделей. Не варто бояться шити такі речі, головне почати, з даною моделлю точно все вийде! Донька буде пишатися своїм новим платтям, воно буде найулюбленішим, адже його пошила мама! плаття для дівчинки 3 років викрійка викрійки суконь для дівчаток 3 і 4 років викрійки суконь для дівчаток 2 3 роки

Джерело: Святкове плаття для дівчинки 3 років: викрійка з описом

Також ви можете прочитати