Росія оголосила криптовалюту bitcoin поза законом

03.04.2017
10.02.2014 10:28

Bitcoin в Росії оголошений поза законом. Такий вердикт винесла Генпрокуратура за результатами засідання експертної групи за участю представників Центробанку, ФСБ і МВС. Основним недоліком кріптовалюти вважається можливість її використання в злочинних цілях.

Російські власті вважають, що bitcoin відмінно підходить для відмивання грошей, фінансування терористичних організацій, при цьому контролювати його поширення надзвичайно важко, а значить, криптовалюта є загрозою.

Офіційну заяву Генпрокуратури від 6 лютого звучить так: «Аналіз ситуації з поводженням криптовалют (так званих віртуальних валют) показує зростання до них інтересу, в тому числі з метою легалізації отриманих злочинним шляхом доходів».

Згідно з російським законодавством рубль є єдиною офіційною валютою Російської Федерації, а значить, bitcoin можна вважати «замінником» справжніх грошей. Тому влада чітко дали зрозуміти, що використання bitcoin як організаціями, так і приватними особами, незаконно.

минулого місяця Банк Росії застеріг громадян і юридичні особи, в тому числі і кредитні організації, від використання «віртуальних валют», зокрема биткоинов. Про це йдеться в повідомленні Центробанку.

«По віртуальних валют відсутня забезпечення і юридично зобов’язані за них суб’єкти.

Операції по них носять спекулятивний характер, здійснюються на так званих віртуальних біржах і несуть високий ризик втрати вартості», — йдеться в повідомленні регулятора.

Bitcoin переживає не кращі часи. На доларових біржових майданчиках вартість кріптовалюти опустилася до $650. А одна з головних bitcoin-бірж, розташована в Японії Mt.Gox, заявила, що припиняє грошові виплати власникам bitcoin. //vestifinance.ru

Знайшли орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter

Короткий опис статті: криптовалюта bitcoin Україна кримінальна — сайт розслідувань та аналізу кримінальних буднів України. Ексклюзивна інформація з відкритих і конфіденційних джерел. Кримінал, корупція, олігархічні альянси, прихована життя кримінального і політичного бомонду Кримінал, корупція, олігархічні альянси, прихована життя, кримінальний світ, бомонд, афери, шахраї, бандити, викрадення, депутати, ОЗУ, олігархи, обман, злодійство, зона, авторитети, Україна,гроші, зброю,тіньовий,злочин, ДТП, міліція, МВС, вогнепальна зброя, мафія

Джерело: Росія оголосила криптовалюту bitcoin поза законом

Також ви можете прочитати