Ходунки дитячі Стріла, купити за найвигіднішою ціною

03.09.2015

Ходунки дитячі "Стріла"

Передзвоніть мені

    Умови оплати і доставки Графік роботи Адресу та контакти

Ходунки «Стріла» призначені для розвитку функцій рухового апарату і тримання рівноваги у дітей інвалідів.

Тренажер для ходьби «Стріла» надає дітям більш широкі можливості при навчанні ходьби ніж інші традиційні ходунки. Дитина в тренажері відчуває себе в безпеці: опори для грудей, спини, сідничної частини тіла м’які, з боку спини є ремінь для фіксації. Висота сідла, і тренажера, фіксація спинки, довжина ручки, кут нахилу встановлюються по фізичних параметрах дитини.

Перебуваючи в ходунках, дитина фіксується в фізіологічно правильному положенні за допомогою опори для грудей і спини, сидіння, роздільника для ніг і ременя для фіксації тіла. Самостійне пересування у вертикальному положенні зміцнює кісткову тканину, знижує спастичність, зменшує контрактуру суглобів, прискорює соціальну адаптацію дитини.

Рама ходунків виконана у формі стріли. Металеві поверхні покриті полімерною фарбою. Деталі для фіксації покриті нікелем — хромом. М’яка частина виготовлена з поролону і обшитий штучною шкірою. Ходунки мають 4 колеса діаметром 75мм, 2 з яких оснащені стоянковими гальмами. Висота сидіння і ручок регулюється. Положення сидіння дитини змінюється до 30º. Також регулюється положення сидіння і рукояток. Відстані між окремими функціональними деталями встановлюються індивідуально для кожної дитини. Ходунки випускаються в двох розмірах.

Технічні характеристики

Технічні параметри

Короткий опис статті: дитячі ходунки купити Ходунки дитячі "Стріла". Докладна інформація про товар і постачальника. Ціна і умови поставки ходунки дитячі, ходунки для інвалідів, засоби реабілітації, продаж, постачання, ціна

Джерело: Ходунки дитячі "Стріла" — купити за найвигіднішою ціною в Казані від компанії "Центр технологій реабілітації професора Исановой"

Також ви можете прочитати