До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

12.08.2015

До чого сняться воші на голові і волоссі

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Звичайній людині в більшості випадків буде абсолютно незрозуміло, до чого сняться воші в волоссі. З цими паразитами людина, що живе в нормальних умовах, зустрічається рідко, а навіть якщо вони і заводяться, позбавлення від них виробляється в лічені дні, а то й години. Тим не менш, вошей на голові сняться навіть тоді, коли людина знає про цих комах тільки з шкільних підручників.

Багато сонники і фахівці, що вивчають роботу людського мозку, сходяться на думці, що воші сняться тільки як відсилання до інших подій, що відбуваються в житті людини, а також як свого роду покажчик прийдешніх змін. Щоб зрозуміти, до чого відноситься сигнал, слід заглянути в сонники.

Воша уві сні в старовину і зараз

В старовину трактування сновидінь з вошами в основному полягала у передбаченні погоди, урожайності посівів або здоров’я худоби. Очевидно, що це було пов’язано з образом життя всього народу, його інтересами, прагненнями та основними заняттями.

У стародавніх сонники, що збереглися до наших днів, можна виявити і такі цікаві інтерпретації:

 • вошей на голові у сні означають здоров’я худоби, прибутковість і багатство дому;
 • наснилися вошей у волоссі дитини – можна очікувати відмінного врожаю;
 • збирати вошей у сні з домашньої худоби – до мору і загибелі.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

У сучасному світі роль сільського господарства дещо знизилася, і сонники стали приділяти більшу увагу особистого життя людини, його радощам і печалям. Зараз можна знайти безліч посібників, які досконально пояснюють, до чого сняться воші в волоссі з точки зору міських реалій.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

наприклад, можна розглянути кілька варіантів сучасних тлумачень:

 • сонник Світу запевняє, що бачити уві сні вошей у себе на голові – хороший знак, так як це обіцяє нову хорошу роботу, примноження капіталу і розрахунок з боргами.
 • Новітній сонник так пояснює, до чого сняться воші на голові: вони пророкують майбутнє рішення юридичних питань (розділ майна, позови, вступ у спадщину), які зважаться найкращим для сновидця чином.
 • А ось Сонник Семенової попереджає: бачити в сні, що на голові воші, – значить, не зовсім чесно вести себе по відношенню до близьких людей, зраджувати друзів і обмірковувати плани збагачення за чужий рахунок.
 • Сонник Фрейда стверджує, що воші – уособлення темних сил, які прагнуть нашкодити людині через його знайомих або друзів.
 • Трохи інше говорить Правильний сонник: приснилася воша в голові – слід посилено піклуватися про своє здоров’я. Ці комахи вказують на прийдешні захворювання і відвідування лікаря. Якщо вошей дуже багато, хвороба буде досить серйозною і потребує значних матеріальних витрат для її лікування або запобігання.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Це цікаво

У давнину воші жили практично в кожному будинку, і ніхто навіть не намагався їх виводити. По-перше, це спочатку було безглуздим заняттям, так як зараження відбувалося знову і знову, а по-друге, воші вважалися символом достатку і багатства, впевненості в майбутньому.

Вважалося, що в порожній негостинний будинок до поганого господаря воші просто не підуть краще залишаться жити «на вулиці». Тому людина, ніколи не хворів педикульозом, вважали невдахою, бідняком і викликав цілий ряд підозр. Це знаходить своє підтвердження у стародавніх сонники, які приділяли тлумаченню снів про воші велику увагу і вважали їх радісним символом багатства і процвітання.

Вошей на голові у дитини: що віщує такий сон

В реальному житті воші найбільш часто зустрічаються саме у дітей. Це пов’язано з їх постійним перебуванням у великих дитячих колективах, спільними іграми та активним способом життя в цілому. Все це проектується і на сновидіння: людям досить часто доводиться шукати сонники трактування того, до чого сняться воші в голові у дитини.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Відгук

«Довго намагалася з’ясувати, до чого сняться воші в волоссі у дочки. Місцева бабуся казала, що це лише ознака того, що я сильно турботлива. Я вивчала різні сонники, і вони кажуть приблизно той же. Є там і інші трактування, але вони більше для ділового світу підходять. Загалом, я заспокоїлася, і навіть якщо іноді щось таке неприємне присниться, то не надаю цьому великого значення».

Соня, Бердянськ

Як правило, всі сонники одностайні в тому, що великої біди і серйозних загроз життю і здоров’ю такий сон не віщує. Іноді навпаки – сон про вошей на голові у дитини обіцяє багатство всім його родичам та батькам в першу чергу.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Варто сказати, що найбільш часто таке сновидіння несе інформацію та застереження для батьків, а не для самих малюків. Ось як тлумачать такий сюжет деякі з сонників:

 • сонник Цвєткової каже, що бачити уві сні вошей на голові у дитини означає лише надмірну турботу про його здоров’я, зайву опіку, намагання не давати змоги розвиватися самостійно. Цей сон вказує на психологічні проблеми в сім’ї, пов’язані з неправильним вихованням дитини, що в майбутньому зробить з нього залежного і слабовільного людини.
 • Малий Велесов сонник так пояснює, до чого сняться воші у волоссі дитини: до цього способу слід уважно поставитися батькам, так як сон сигналізує про порушення у здоров’ї їхніх чад. Добре, якщо вдається згадати, з якої саме частини тіла повзла воша. Зазвичай саме ця частина тіла вимагає підвищеної уваги лікарів, яке може знадобитися найближчим часом.
 • Сонник Гришиній пояснює, що бачити уві сні вошей на голові своєї дитини буде той чоловік, який незабаром може розраховувати на підвищення по службі, цікаву відрядження або зміну роботи на більш перспективну. В цілому воші уособлюють саме гроші, і цей образ застосовується до батьків дитини або іншим знайомим особам, яким він приснився. Згідно керівництву, чим більше вошей і гнид було побачено, тим більшу вигоду обіцяють зміни в житті. Варто сказати, що така трактовка – одна з найпопулярніших, і її дотримуються багато сонники.
 • Сонник Дмитра та Надії Зими попереджає, що зрозуміти, до чого сняться воші в волоссі у дочки чи сина, можна тільки в тому випадку, якщо сновидець ясно і добре пам’ятає все що відбуваються уві сні події. Так, якщо воші лазили по дитині і падали з нього – переживання, смуток і туга загрожує всій родині. Якщо ж батьки зуміли вчасно знищити всіх вошей і не давали їм кусати малюків – всі негаразди пройдуть стороною, від них вийде дуже вдало позбутися. Можна сказати, що діти уособлюють фортеця сім’ї є рівною мірою відображенням обох подружжя.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Яке значення має колір вошей у сні

Вошей на голові у сні можуть поставати в абсолютно різному обличчі. Як правило, вони виглядають як в реальності, однак іноді постають у вигляді маленьких чорних комашок, схожих на бліх. Зазвичай це пов’язано з тим, що сновидець ніколи не бачив вошей в реальному житті (або це було дуже давно), і підсвідомість просто «намалювала» йому потрібний образ, представляючи найбільш достовірну картинку.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

В будь-якому випадку слід звертати увагу на колір приснився воші, так як це має саме пряме відношення до тлумачення і допоможе зробити його більш розгорнутим і точним.

Отже, до чого сняться білі воші в волоссі?

Білі воші, мають свій звичайний вигляд, сняться до грошей і легкого збагачення, вказують на масштабні ділові резерви підприємства, можливості окремо взятої людини або цілої сім’ї. Зазвичай такий знак слід розглядати як сигнал до дії – задумані справи обов’язково принесуть прибуток навіть понад очікуваного або негадано з’являться нові ділові партнери.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Є й інший варіант трактування вошей білого кольору: вони вказують на незахищеність людини перед зовнішнім світом, його страхи, тривогу і непристосованість до життя. Іноді воші можуть бути вісниками невдач, смутку і тривог, які обрушаться на сновидця.

У цілому пояснити, до чого сняться білі воші в волоссі, можна так: цей сон має безпосереднє відношення до людини, якій він приснився. Слід уважно стежити за своїм здоров’ям, матеріальними і сімейними справами.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Тепер давайте розглянемо, до чого сняться чорні воші в волоссі.

Чорні воші вказують на світ зла й погані вчинки, якими буквально оповитий сновидець. Це не означає, що їх здійснює сама людина. Цілком можливо, йому варто побоюватися підступів ворогів і інтриг, обережно поводитися при спілкуванні зі сторонніми.

Якщо сняться воші в голові і вони не тільки чорні, але і великого розміру – потрібно бути напоготові. Можливо, хтось спробує дуже обдурити сновидца або привласнити його власність.

Воші уві сні з точки зору психології

Будь-сон про паразитів зазвичай буває спровокована потужної психологічної підгрунтям, яка не завжди лежить на поверхні, щоб бути легко сприйнятої. Підсвідомість трансформує і видозмінює реальні події, змішує їх зі страхами і домислами, отримуючи образ неприємного, «нечистого» і огидного комахи, яка буквально проїдає голову людини.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Відгук

«Раджу вам не вірити всім цим прогнозам. Моя дружина носилася з усіма сониками і намагалася розібратися, до чого їй сняться воші в голові у дочки. І хвороби у дитини шукала, і всякі вроки. У підсумку, психіатр в лікарні біля самої дружини знайшов депресію і маніакальний синдром на ранній стадії. Він, звичайно, це більш розумними словами назвав, але суть в тому, що проблема була не у дитини, а у самої дружини. Ось тепер її лікуємо».

Руслан, Кіров

Психологи пояснюють, що такий сон може бути пов’язаний з нав’язливими ідеями або зайвої зацикленностью на одній справі, яке теж «проїдає» мозок, не залишаючи місця для чого-небудь ще.

Нерідко виявлялося, що у людей, які бачили сни такого роду, знаходили приховано протікаючі захворювання. Можливо, організм таким чином намагається подати сигнал про неполадки і тому показує шкідлива комаха.

До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини

Пояснити, чому сняться воші в волоссі, можна ще і тим, що людина відчуває негатив від когось зі свого оточення. Така неприємна особистість називається енергетичним вампіром і може принести чимало страждань сновидінню. Також подібні сновидіння можуть пояснюватися підвищеною тривожністю, страхом, переживаннями і невпевненістю у власних силах.

Не слід надмірно серйозно ставитися до неприємних сновидінь, пов’язаних з вошами. Вони не обов’язково означають щось погане, а можуть бути лише випадковою фантазією сплячого. Зазвичай таке відбувається, коли чоловік почув про воші по телевізору або від знайомих і сприйняв їх як загрозу, побоявся заразитися педикульозом.

При трактуванні снів дуже корисно буває прислухатися до підсвідомості і власної інтуїції: саме вона найчастіше підказує відповідь і найбільш вірне тлумачення і дозволяє краще розібратися зі своїм життям.

Приємних вам снів!

Віщі сни: як вони виникають і що можуть позначати

Короткий опис статті: до чого сниться немовля Як сприймати сон зі вошами на волоссі — звернемося за допомогою у тлумаченні таких сновидінь до найбільш авторитетним сонникам. до чого сняться воші в волоссі голова

Джерело: До чого сняться воші у волоссі на голові (в тому числі у дитини)

Також ви можете прочитати