До чого сниться жива людина мертвим. Астрологія і езотерика. KakProsto.

11.08.2015

До чого сниться жива людина мертвим

Жива людина сниться мертвим

31c9354ee4d3dbfa5980c4bf25ac5de5

Вважається, що якщо ви побачили вашого нині є здоровим людини мертвим, то можна його з цим навіть привітати: проживе він ще дуже довго.

Проте є ситуації, коли подібне сновидіння може трактуватися буквально. Це стосується тих випадків, коли побачений людина реально вболіває і його життя перебуває під загрозою. Подібне тлумачення можна застосовувати і до літніх людей. Відомо кілька випадків, коли родичі бачать похорон за кілька місяців, а побачений чоловік ще живий і здоровий.

Ще одне тлумачення цього сну: якщо ви побачили уві сні живого знайомого вам людини мертвим, то, скоро ви зрозумієте його сутність, і він повністю втратить свій авторитет у ваших очах. Наприклад, сниться мертвим ваш начальник, який в реальному житті до вас чіпляється. Подібний сон можна розтлумачити як ваше негативне ставлення до цієї людини, ви боріться зі своїми почуттями, але змушені стримуватися. Слід постаратися не йти у відкрите протистояння і проявити стриманість по відношенню до цієї людини, інакше можуть виникнути великі проблеми.

Взагалі, бачити уві сні живих людей мертвими – до змін у житті. Якщо ви побачили зовсім незнайомого вам людини, то зміниться погода. Якщо це ваш коханий або родич – то чекайте змін в сім’ї або в особистому житті, колега на роботі.

Ви бачите в сні, як ваш знайомий помирає

Якщо в сні на ваших очах помирає людина, який в реальному життя цілком собі живий, молодий і здоровий, то приготуйтеся до неприємностей. Найімовірніше, вам належить сварка і розставання. Такий сон може попереджати також про те, що побачений вам людина нещирим по відношенню до вас.

Бачити живу людину в труні

Такий сон може означати несподівані звістки, можливу матеріальну прибуток і кардинальні зміни в поточної життєвої ситуації.

Короткий опис статті: до чого сниться немовля Сни, в яких жива людина бачиться мертвим, вселяють страх. Здається, що подібне сновидіння не віщує нічого доброго. При тлумаченні снів, пов’язаних зі смертю, слід бути гранично обережним, тому що подібні образи часто можуть ввести в оману. Сни є відбитком думок людини, тому сни про небіжчиків не піддаються однозначного трактування. тлумачення снів, бачити живого мертвим, сни про небіжчиків, бачити мертвим живого, до чого сниться мертвий, бачити живого в труні

Джерело: До чого сниться жива людина мертвим :: Астрологія та езотерика :: KakProsto.ru: як просто зробити все

Також ви можете прочитати