Чому дитина уві сні: смикається, стогне, здригається, плаче, кричить

31.10.2015

Чому дитина уві сні здригається, стугонить та інші питання

3

Чому одна дитина крутиться уві сні постійно, а інший ні разу за ніч не прокидається? Чому деякі діти сплять спокійно, а інші постійно рухаються? Виникає одразу в голові мами питання про хвороби, патології. Існує безліч проблем, які можуть хвилювати батьків малюка, що стосуються сну та всіх супутніх процесів.

Чому новонароджена дитина смикається у сні?

Молоді, недосвідчені мами постійно починають переживати, якщо бачать, що їх чадо здригається уві сні. Але це не привід для занепокоєння. Це всього лише активно протікають процеси нервового характеру уві сні. Зазвичай це проявляється нечасто і не щоночі, тоді це не несе в собі прихованих проблем. Але якщо це відбувається постійно і досить тривалий час, то це вже привід звернутися до фахівця.

Чому новонароджена дитина стогне уві сні?

Це наступне питання, яке цікавить батьків. У більшості варіантів це не показник розлади нервових процесів і системи дітей. Найчастіше це пов’язано зі снами малюка. Іноді зустрічається й інша причина – коліки. Але коли малюк випустить газики. йому стає легше, і стогін припиняються.

Чому маленька дитина здригається уві сні

Це ще одне питання, що займає думки молодої мами. Важливо пам’ятати, що новонароджений тільки почав пристосовуватися до життя, і йому потрібен час, щоб адаптуватися. Здригатися і стогнати малюки можуть при переході з однієї фази сну в іншу. Це природний стан у такому маленькому віці. Частота таких явищ може посилюватися, якщо дитина народилася недоношеною. Але не варто переживати даремно, тому що з часом це явище пройде.

Чому новонароджена дитина плаче уві сні

Іноді малюк ночами може не просто неспокійно спати. а плакати. Основна причина неспокійного стану малюка – коліки. Адже при болю в животі важко заснути навіть дорослому. Тут на допомогу прийдуть кошти, які порадить лікар. Ще одна причина, чому дитина уві сні може плакати – відсутність мами. Наприклад, якщо засинаючи, він бачить маму, а прокидається вже один, у своєму ліжечку, це його лякає.

Чому дитина скрикує уві сні

У разі якщо малюк під час сну скрикнув, а потім заспокоївся самостійно, без допомоги мами чи тата, то найімовірніше, що настала фаза швидкого сну. В цей час мозок займається переробкою інформації. Якщо новонароджена дитина, то вскрикивания уві сні можуть бути пов’язані з коліками.

Позитивні емоції у сні у малюка

Але не завжди емоції у малюків у сні негативні, і переходять в плач. Часто батьки можуть побачити посмішку на її милому личку. Чому діти посміхаються у сні? Це досить звичайне явище. Адже діти можуть проявляти досить сильну активність під час сну. Наприклад, гримасувати, посміхатися, скрикувати, схлипувати і навіть видавати різні звуки. Найімовірніше, дитині сняться хороші і добрі сни.

Нічні ходіння крихти

У більш дорослому стані малюка батьки можуть зіткнутися з такою проблемою, як лунатизм. Чому діти у вісні ходять? Що ними рухає в цей момент? Психоневрологи роз’яснюють це як прояв звуженої свідомості, і відсутність контролю дій.

Це досить часто виявляється у дітей дуже емоційного складу, плаксивих, швидко утомляемых і страждають частими головними болями. Часто лунатизм зустрічається у дітей у віці від шести до дванадцяти років, хлопчиків, які перенесли різні внутрішньоутробні хвороби або кисневе голодування.

Позбавитися від ходіння уві сні досить легко. Перше, що повинні зробити батьки – це створити спокійне оточення будинку, не лаяти, скасувати важкі фізичні та емоційні навантаження. З дитиною потрібно частіше бувати на свіжому повітрі, гуляти, займатися спортом. наприклад плаванням .

Кашель як причина неспокійного сну малюка

Ще одне явище, яке може турбувати дитину уві сні – кашель. Причини, чому дитина кашляє уві сні, можуть бути найрізноманітніші. По-перше, це може бути алергія. Спричинити її може пух, пральний порошок, нові подушки з вовни. Щоб кашель пройшов досить просто прибрати алерген подалі від малюка. По-друге – прорізування зубів. У цей час підвищується слиновиділення, що і дратує горло. Третя причина – сухе повітря в квартирі. І, нарешті, нежить. Якщо ваш малюк хворий, то потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

до Речі, лікарі стверджують, що нечасте покашлювання дитини (6 разів за добу, в тому числі і у сні) є явищем нормальним, а дитина при цьому здоровим.

Короткий опис статті: немовля уві сні Існує безліч проблем, які можуть хвилювати батьків малюка, що стосуються сну та всіх супутніх процесів.

Джерело: Чому дитина уві сні: смикається, стогне, здригається, плаче, кричить

Також ви можете прочитати