article 998

03.04.2017

Група компаній БТК — найбільший холдинг легкої промисловості Росії.

Компанія спеціалізується на виробництві високотехнологічного текстилю, розробці і виробництві одягу, включаючи формене обмундирування, професійну та спеціальну одяг для бізнесу, повсякденний одяг, одяг для активного відпочинку, а також на розробці і виробництві спеціального взуття для силових відомств і промислових підприємств.

Холдинг володіє розвиненою сучасною виробничою базою, яка включає в себе 13 підприємств в Російській Федерації, Республіці Білорусь та Республіці Південна Осетія.

Група компаній БТК є провідним роботодавцем галузі. Чисельність співробітників холдингу перевищує 7300 осіб.

Потужності компанії можуть забезпечити випуск до 5 млн швейних виробів, 17 млн одиниць трикотажу і до 1 млн пар взуття на рік. Текстильний кластер БТК дозволяє випускати 25 млн погонних метрів у рік сумішевих, синтетичних тканин і трикотажного полотна.

Група компаній БТК — новатор в сфері розробки і створення продукту, застосування сучасних підходів до організації бізнес-процесів та технологій виробництва. Компанія постійно вдосконалює якість пропонованої продукції, підвищує продуктивність і ефективність, забезпечує зростання свого бізнесу.

Клієнтами БТК є провідні російські компанії, міністерства і відомства РФ: «ЕВРАЗ», «Транснефть», «Русал», «Аерофлот — російські авіалінії», ГТК «Росія», «Російські залізниці», «Газпром газорозподіл», «Спортмастер», «Дитячий світ», Міністерство Оборони, Міністерство внутрішніх справ, Слідчий комітет Російської Федерації та інші.

Короткий опис статті: btc e курс Головна Головна

Джерело: Російський холдинг легкої промисловості Група компаній БТК

Також ви можете прочитати